Svetlo do života - svetla.sk

  • Pridané:  18.03.2021
  • |
  • Prezretí:  281x
Svetla.sk je internetový obchod, zameraný na predaj výnimočného osvetlenia do vnútorných a vonkajších priestorov. Ponúkajú rôzne druhy svietidiel, cez lustre, nástenné svietidlá, stolné lampy či detské osvetlenie.

Vyberte si z ponuky


Eshop Svetla.sk je ľahko ovládateľná a vyhľadávanie výrobkov na stránke je jednoduché a rýchle. Výrobky sa dajú v katalógu svietidiel dohľadať podľa výberu umiestnenia ako sú lampy do záhrady, interiéru, kuchyne, kúpeľne a detskej izby. Ďalej ich môžete vyhľadávať podľa farby, značky či typu žiarovky. Pri výbere sa môžete orientovať aj pomocou štýlu, či už starožitný, romantický, moderný alebo dokonca rozprávkový pre najmenších.
Svietidlá sú dodávané od najspoľahlivejších  a autorizovaných dodávateľov ako sú firmy Phillips a ďalšie. Viac ako 90 rokov skúseností týchto značiek zaručuje bezpečné svietenie v každých priestoroch, ale aj spokojnosť svojich zákazníkov.

Doprava & platba


Svietidlá sú bezpečne zabalené a zasielané kuriérom alebo poštou Slovenskej republiky, ale aj do Česka. Vzhľadom na to, že všetky výrobky sú dostupné na sklade je doba doručenia je najneskôr do troch dní. Pri nákupe nad 70€ je doručenie zdarma.
Zaplatiť za zakúpený tovar môžete priamo pri nákupe kartou alebo bankovým prevodom. Taktiež sa dá platiť v hotovosti dobierkou pri jeho preberaní.

Mohlo by vás zaujímať


V prípade, že z akéhokoľvek dôvodu nebudete s výrobkom spokojný, môžete ho do dvoch týždňov vymeniť, alebo vrátiť.
Na stránke dočítate o rôznych typoch žiariviek, ako ich vymeniť, tak ako aj tipy a návody ako si správne vybrať typ osvetlenia, prípadne jeho silu či farbu. Ak máte aj Napriek tomu otázky, tak môžete v doobedňajších hodinách cez pracovné dni kontaktovať zákaznícke centrum.
Svetla.sk je prehľadná a jednoduchá stránka s bohatým výberom osvetlenia. Samozrejmosťou sú úsporné LED žiarovky v cene ku každému z nich a garancia vrátenia peňazí. Ich svietidlá sú presne to, čo potrebujete na vytvorenie príjemného a útulného domova.
Naposledy upravené: 18.03.2021 14:00:18
Hlasuj za kvalitu eshopu:
Počet hlasovaní: 0