Zoot.sk - oblečenie rôznych značiek

  • Pridané:  20.12.2017
  • |
  • Prezretí:  2350x
  • |
  • Kvalita:  80%
Cez internetový portál www.zoot.sk nakupuje čoraz viac ľudí. Možno tu nájsť oblečenie rôznych značiek jednoducho, spoľahlivo a na jednom mieste. Keďže zoot ponúka širokú ponuku na jednej stránke, významne šetrí čas. Za posledné roky sa tento portál nesmierne rozrástol a vďaka svojej pestrej ponuke sa stal obľúbeným u širokých spotrebiteľských vrstiev. Pre tých menej dôverujúcich internetovým obchodom rozšíril zoot svoj predaj aj na kamenné predajne. Zjednodušený nákup našiel obľubu ako u nás, tak i u našich českých susedov.

Prečo je ponuka zoot na trhu unikátna?

Vznik portálu www.zoot.sk otvoril tunajším zákazníkom široké možnosti nákupu. Na stránke nájdete kvalitné oblečenie rozličných značiek od lacnejších až po skutočne luxusné kúsky. Niektoré z kvalitných zahraničných značiek zatiaľ nepôsobia na slovenskom trhu. Možno ich zakúpiť len v kamenných obchodoch za hranicami, keďže neponúkajú doručenie do našej krajiny. Eshop zoot sprístupňuje výber z ich produktov slovenskému zákaznikovi, ktorý má k nim ešte stále zložitý prístup. Práve unikátnosť a široký výber zvučných zahraničných výrobcov robí ponuku tohto eshopu populárnou. Možno tu nájsť značky ako Tally wejl, Calvin Klein, Converse, Karl Lagerfeld a mnoho ďalších.

Prehľadné radenie kategórií

Eshop www.zoot.sk nesie prehľadný a prístupný dizajn a radenie. Produkty možno vyhľadať podľa jednotlivých typov odevov od trička až po šaty. Vďaka tomu nájdete rýchlo a jednoducho práve to, čo hľadáte. Zároveň možno zobraziť odevy jednej vami zvolenej značky. Nakupovať v tomto eshope možno podľa druhu odevu alebo jednotlivých značiek. Mnohí z tunajších zákazníkov značky ani nepoznajú. Aj na to má portál odpoveď. Po rozkliknutí možno nájsť výpovedný popis danej značky. Na produkty možno aplikovať aj rozličné filtre stenčujúce ponuku podľa predstáv.

Doručenie

Kuriér vám produkty zoot doručí do niekoľkých pracovných dní, podobne ako v bežných eshopoch. Doprava je rozlične platená a zadarmo. Rozšírením značky zoot na kamenné obchody sa otvorila zákazníkom ďalšia možnosť doručenia a to doručenie do predajne. Tento spôsob umožňuje vyzdvihnúť tovar na mieste. Pri takomto doručení môže zákazník objednaný tovar vyskúšať a až potom sa rozhodnúť pre kúpu. Keď nemáte v blízkosti kamennú predajňu nájdete v popise produktu podrobnú tabuľky veľkostí, prípadne odporúčanie zvoliť väčšie či menšie číslo podľa strihu konkrétnych kúskov.

Vlastná značka zoot

Zoot si medzi časom rozbehol na portáli aj predaj vlastnej značky. Značka zoot ponúka originálne kúsky. Môžete sa sami presvedčiť, že tieto nápadité odevy vlastní málokto. Značka zoot je vtipná, originálna a zároveň absolútne jedinečná.
Naposledy upravené: 18.03.2021 12:07:22
Hlasuj za kvalitu eshopu:
Počet hlasovaní: 1