drmax.sk - internetová lekáreň

  • Pridané:  09.11.2018
  • |
  • Prezretí:  1298x
  • |
  • Kvalita:  100%
drmax.sk je on-line obchod zameraný na predaj lekárenských výrobkov, pridruženého sortimentu a doplnkov stravy. Jeho cieľom je ponúknuť zákazníkom možnosť kvalitného nákupu prevádzkovaného skúsenými farmaceutmi s vysokou profesionálnou odbornosťou.

Ponuka lekárne drmax.sk je naozaj obsiahla a rozmanitá. Tovar je rozdelený do prehľadných kategórií, ako sú voľnopredajné lieky, doplnky výživy , potraviny, kozmetika či zdravotnícky materiál. Liek môžete tiež vyhľadať podľa problémov, ktoré vás trápia, alebo podľa oblasti ich výskytu.

Všetky produkty prechádzajú prísnou kontrolou a musia spĺňať vysokú kvalitu. Nešetrite na zdraví, šetrite na lekárni ! Urobte niečo pre Vaše top zdravie.

Dodanie & platba


Možností dodania je veľa. drmax.sk ponúka osobný odber vo viac ako 290 lekárňach na celkom území SR. Taktiež ponúka dodanie kuriérskou službou, ktorá je zdarma pri objednávkach nad 9,90€. Tovar si môžete nechať doručiť aj pomocou Slovenskou pošty, či už kuriérom alebo balíkom priamo na poštu. Pre tých, čo bývajú v Bratislave je tu možnosť expresného doručenia autom do 60 minút.

V hotovosti môžete za tovar zaplatiť pri preberaní na dobierku, alebo pri osobnom odbere v lekárňach. Pri osobnom odbere môžete tiež využiť platbu kartou.
Ak preferujete platbu priamo pri nákupe, môžete využiť možnosť platenia kartou či bankovým prevodom.

Vernostný program


Pri nakupovaní v eshope drmax.sk môžete získať peniaze späť na ďalší nákup. V rámci Dr.Max CLUB zbierate za každý nákup kredity, ktoré je možné uplatniť ako zľavu pri budúcich nákupoch. Za 100 kreditov je zľava 1€.

Kredity môžete získať aj inou cestou, napríklad prihlásením na odber noviniek, odporučenie známemu či prvé hodnotenie a komentár produktu na stránke.
Pri nakupovaní môžete využiť online odbornú pomoc, či už e-mailom alebo po telefóne.

Nakupovanie v online lekárni drmax.sk je mimoriadne jednoduché a  vďaka vernostnému programu aj výhodné. Vzhľadom k veľkému počtu výdajných miest je tovar veľmi ľahko dostupný. Tieto výhody z nej robia ideálne miesto na vaše nákupy.
Naposledy upravené: 18.03.2021 12:15:37
Hlasuj za kvalitu eshopu:
Počet hlasovaní: 1